Kontakt telefoniczny

Szukasz pracy w Niemczech, Holandii czy Belgii, z nami znadziesz ciekawą ofertę w wybranym regionie za godziwe pieniądze. Wszystko w jednym miejscu dzięki wielu letniemu profesjonalnemu podejściu do rekrutacji międzynarodowej. Aplikuj na najciekawsze wybrane przez Ciebie stanowisko pracy dzięki któremu osiągniesz swój życiowy skuces i zbierzesz właściwe pieniądze by opłacić swoje wymarzone wakacje. Dysponujemy ofertami dla działalności gospodarczych oraz dla osób zainteresowanymi podjęciem kontraktów czasowych. Wszystko zależy od wybranej oferty

środa, 8 listopada 2023

oferty pracy dla operatórw wózków widłowych w Niemczech

 Firma .WORK TO GO  ERFURT obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Związane z tym wyszukiwaniem Work To Go Erfurt opinie Work To Go opinie

Work To Go Personalmanagement GmbH Piotr Work To Go, praca w Erfurcie, Praca na Paleciaku Związane z tym wyszukiwaniem Operator wózka widłowego Niemcy bez języka

Operator wózka widłowego Niemcy, blisko granicy Operator wózka widłowego Berlin

Operator wózka widłowego - zarobki Praca Niemcy operator wózka widłowego bez języka z zakwaterowaniem Praca Operator wózka widłowego Operator wózka widłowego niemcy OLX Operator wózka widłowego Hamburg

Opis oferty

Operator wozka widlowego (m/w/d) w Erfurcie

Szukasz pracy i jestes z Erfurtu?

Posiadasz uprawnienia na wozki widlowe?

Operator wózka widłowego (m/w/d) w Erfurt

Miejsce pracy: Erfurt Turyngia Niemcy

WYMAGANIA:

Wymagana znajomość języka niemieckiego: Komunikatywna

Wykrztałcenie średnie,

uprawnienia zawodowe polskie lub niemieckie

możesz dodać więcej punktów lub kasować

doświadczenie w wykonywanym zawodzie jest oczekiwane bardziej niż dokumentacja

ZAKRES OBOWIĄZKÓW operatora wózka widłowego:

wykonywanie załadunków i odstawianie palet na wskazane przez system miejsca daleszej obróbki lub komisjonowania

współpraca z zespołem ora wykonywanie poleceń kierownika zmiany

sprawne komunikowanie się w języku niemieckim tak by nie powodować zastojów w pracy

OFERUJEMY:

Stałą umowę niemiecką ze wszystkimi składkami odprowadzonymi w Niemczech, łącznie z urlopem oraz zabezpieczeniem społecznym

wynagrodzenie zgodne z taryfikatorem iGZ

pomoc polskojezycznego koordynatora

Pomoc w wyszukaniu kwatery lub mieszkania

Dobrze by kandydat posiadał własny środek transportu by się sprawnie poruszać do pracy.

Jeśli masz dodatkowe pytania skorzystaj z połaczenia telefonicznego lub whatsat +48.662 4509 869

Prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisz śmiało, nikt nie patrzy, no prawie nikt. jeśli pracowałeś już na tym stanowisku po powiedz co było w tym trudnego a do czego można by się lepiej ptrzygotować ?

AMS: Elektryk utrzymanie ruchu Thüringen/Apolda

  Etykiety spawacz tig   (3)   praca w opiece   (2)   Opieka seniorów Medea   (1)   lakiernik samochochodowy   (1)   zlecenie Hamburg   (1) ...

Strona Rekrutacja Oficjalna została przeniesiona

 Witam serdecznie w Witrynie Przekierowującej do Strony Rekrutacja Oficjalna, dzięki której poznasz moje oferty z ostatniego tygodnia.

Kliknij Teraz w Nowy Link By znaleźć się we właściwej witrynie Rekrutacji Oficjalnej