Kontakt telefoniczny

Szukasz pracy w Niemczech, Holandii czy Belgii, z nami znadziesz ciekawą ofertę w wybranym regionie za godziwe pieniądze. Wszystko w jednym miejscu dzięki wielu letniemu profesjonalnemu podejściu do rekrutacji międzynarodowej. Aplikuj na najciekawsze wybrane przez Ciebie stanowisko pracy dzięki któremu osiągniesz swój życiowy skuces i zbierzesz właściwe pieniądze by opłacić swoje wymarzone wakacje. Dysponujemy ofertami dla działalności gospodarczych oraz dla osób zainteresowanymi podjęciem kontraktów czasowych. Wszystko zależy od wybranej oferty

wtorek, 21 lutego 2023

Oferty pracy dla specjalistów fachpraca niemcy spawacz

 Wyjeżdżając do pracy w Niemczech otrzymujesz jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni łazienki i Internetu. Miejsca pracy do 400 km od granicy. Umowę o pracy z niemiecką firmą na czas nieokreślony. Ciągłość pracy nawet jak zakład pracy nie ma kolejnego zamówienia. Rekrutacja odbywa się na konkretne stanowisko, a nie na lokalizację. Aplikuj przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. +

Schack Personal Service GmbH jest to zespół doświadczonych specjalistów z branży HR. Naszym głównym zadaniem jest rekrutowanie pracowników na terenie Polski, którzy szukają zatrudnienia w Niemczech. Gwarantujemy legalną i bezpieczną pracę za granicą. Oferujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku pracy. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb kandydata.

Firma Schack Personal Serwice GmbH z Erfurtu

zapewniajaca

umowę o pracę od pierwszego dnia pracy, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz MAG, zapytaj również o inne oferty,

Miejsce pracy: Halle oraz inne lokalizacje do 400 km od granicy Pl. Co tydzień nowe lokalizacje.

WYMAGANIA: praca ERFURT

Aktualne Certyfikaty spawalnicze, ale możesz mieć stare wszystko się przyda,

Znajomosc języka niemieckiego na poziomie pozwalajacym porozumieć sie w pracy

Auto na dojazd do Pracy, doświadczenie na ww stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Spawanie czarnej stali (konstrukcje)

-praca z rysunkiem technicznym

możliwa praca w Soboty

OFERUJEMY:

Atrakcyjne wynagrodzenie 13 euro brutto/godzinę, Dieta 55-60 euro netto/za każdy przepracowany dzień, Możliwość nadgodzin, zaliczeki co tydzień,

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - opłacane przez pracownika z diety

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach oraz z niemieckim socjalem, oraz opieką medyczną na niemieckiej karcie zdrowia,

Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

dodatki za soboty oraz za nadgodziny

Pracę zaczynamy od poniedziałku ale w niedziele są przyjazdy na kwaterę by rano wstać i ruszyć do pracy. Preferujemy długoterminowe precyzyjne planowanie.

Wysłałeś aplikacje to zadzwoń i zapytaj czy doszła. Co tydzień mamy nowe lokalizacje więc możesz zacząć pracę nawet od zaraz.

Po wiecej informacji zapraszam do profilu pracodawcy oraz do kontaktu telefonicznego

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawe oferty pracy. Niektóre są naprawdę obiecujące.

    Zobacz Bloga na : https://medikraft.pl

    OdpowiedzUsuń

Pisz śmiało, nikt nie patrzy, no prawie nikt. jeśli pracowałeś już na tym stanowisku po powiedz co było w tym trudnego a do czego można by się lepiej ptrzygotować ?

AMS: Elektryk utrzymanie ruchu Thüringen/Apolda

  Etykiety spawacz tig   (3)   praca w opiece   (2)   Opieka seniorów Medea   (1)   lakiernik samochochodowy   (1)   zlecenie Hamburg   (1) ...

Strona Rekrutacja Oficjalna została przeniesiona

 Witam serdecznie w Witrynie Przekierowującej do Strony Rekrutacja Oficjalna, dzięki której poznasz moje oferty z ostatniego tygodnia.

Kliknij Teraz w Nowy Link By znaleźć się we właściwej witrynie Rekrutacji Oficjalnej