Kontakt telefoniczny

Szukasz pracy w Niemczech, Holandii czy Belgii, z nami znadziesz ciekawą ofertę w wybranym regionie za godziwe pieniądze. Wszystko w jednym miejscu dzięki wielu letniemu profesjonalnemu podejściu do rekrutacji międzynarodowej. Aplikuj na najciekawsze wybrane przez Ciebie stanowisko pracy dzięki któremu osiągniesz swój życiowy skuces i zbierzesz właściwe pieniądze by opłacić swoje wymarzone wakacje. Dysponujemy ofertami dla działalności gospodarczych oraz dla osób zainteresowanymi podjęciem kontraktów czasowych. Wszystko zależy od wybranej oferty

czwartek, 28 kwietnia 2022

Praca w Niemczech dla Par na Produkcji

 Kraj: Niemcy

Miasto: Kolonia

Znajomośc języka: bez znajomości języka

Doświadczenie: bez doświadczenia

Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione

zakwaterowanie płatne

Opublikowany: 28 kwietnia 2022 02:08

Wygasa: 29 dni, 15 godzin

Praca w Niemczech bez znajomości

języka dla par na produkcji detergentów od zaraz

Kolonia

Opis

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz

w fabryce chemii gospodarczej na produkcji detergentów. Pracodawca zapewnia odpłatne

zamieszkanie na miejscu w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2300-2700 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

przestrzeganie zasad BHP i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

wykonywanie prac na każdym etapie produkcji – wykładanie pustych opakowań na linię,

pakowanie, obsługiwanie urządzeń, pilnowanie ciągłości, przeprowadzanie kontroli jakości itp.

Wymagania:

gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

przykładanie się do powierzonych obowiązków

sumienność, samodyscyplina, uczynność, energiczność

dobra kondycja fizyczna

aktualne zaświadczenie o niekaralności

duża zaleta będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

zatrudnienie do podjęcia od zaraz

wsparcie polskojęzycznego rezydenta

przeszkolenie pracownicze

zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

odpłatne zamieszkanie, koszt to 350 euro miesięcznie od osoby

szkolenia pracownicze

gwarancję podnoszenia kwalifikacji

ubezpieczenie pracownicze

pełny etat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisz śmiało, nikt nie patrzy, no prawie nikt. jeśli pracowałeś już na tym stanowisku po powiedz co było w tym trudnego a do czego można by się lepiej ptrzygotować ?

Oferty pracy beli szczecin Erfurt

  Etykiety CNC   (7)   dla elektryka   (6)   dla Lakiernika   (5)   dla lakiernika niemcy   (4)   dla ślusarza   (3)   dla piaskarza   (3)  ...

Strona Rekrutacja Oficjalna została przeniesiona

 Witam serdecznie w Witrynie Przekierowującej do Strony Rekrutacja Oficjalna, dzięki której poznasz moje oferty z ostatniego tygodnia.

Kliknij Teraz w Nowy Link By znaleźć się we właściwej witrynie Rekrutacji Oficjalnej